Arcun

Dobry Kierunek Dla Twoich Finansów

Naszym sukcesem jest każdy z klientów, który ma pewność,
że swoje finanse powierzył w dobre ręce.
Nazwa "Arcun" wywodzi się z historii o elitarnych jednostkach rzymskiej armii. Antyczne wzorce nie są nam obce. Z zaangażowaniem wychodzimy naprzeciw rosną- cym oczekiwaniom i wymog- om rynku. Każda sprawa powierzona w nasze ręce spotyka się z pełnym zaangażowaniem i indywidual- nym podejściem. Reprezen- tujemy takie wartości jak skuteczność, rzetelność, pro- fesjonalizm. Naszą siłą jest wiedza i wieloletnie doświad- czenie. Dzięki temu znamy skuteczne rozwiązania, które pozwolą Państwu umocnić swoją pozycje i osiągnąć sukces.
Jedną z naszych specjalizacji jest doradztwo przy organizowaniu finansowania na projekty o wartości powyżej 5 mln złotych. Dzięki sieci kontaktów zarówno na terenie Polski jak i poza jej granicami mamy organizujemy finansowanie nawet na kwoty dziewięciocyfrowe.

Podejmujemy się finansowania nawet przy najtrudniejszych projektach, których organizacja zajmuje niekiedy kilka miesięcy.

Każdy projekt charakteryzuje się indywidualnym podejściem i nietypowymi procedurami, w związku z czym prosimy Państwa o kontakt z nami w celu zapoznania nas z treścią wyzwania, którego realizacji chętnie się podejmiemy.W zakres wykonywanych przez nas czynności wchodzi:
Finansowanie możemy pozyskać dla Państwa na kilka sposobów doradztwa przy: W każdym z wymienionych przypadków gwarantujemy najwyższy poziom świadczenia usług z zachowaniem zasad etyki.
Arcun
Korzyści płynące ze współpracy z Arcun Investment Sp. z o.o. to:

  • gwarancja wysokiej jakości usług
  • kompetentna i fachowa pomoc doświadczonej kadry
  • terminowość realizacji zleconej usługi
  • otrzymanie najlepszej oferty na rynku dzięki naszej współpracy ze wszystkimi gwarantami na rynku
  • zaoszczędzenie czasu, ponieważ to my nadzorujemy cały proces udzielenia gwarancji i wyjaśniamy sporne kwestie